Елена Ристеска направи вистински спектакл во Струмица | Trendseteri
Menu

Елена Ристеска направи вистински спектакл во Струмица

Елена Ристеска направи вистински спектакл во Струмица

 

Македонската мега-ѕвезда Елена Ристеска повторно на сцената!

 

Еленче #светскоанаше направи вистински спетакл во Струмица. Имено, саботата нашата поп-пејачка имаше настап во познатата дискотека “Платинум” во Струмица каде забавата траеше до раните утрински часови, а струмичани се забавуваа со нејзините најпознатите хитови.

“Благодарам за вчерашната забава. Ми се наполни срцето. После подолго време настапувам во дискотека, ме вративте назад низ времето”, напиша Елена Ристеска на социјалните мрежи.

Многу позитивна енергија, вистинска еуфорија, едноставно забава која долго ќе се памети, велат дел од присутните. За тие што пропуштија, погледнете како изгледаше тоа…