Ексклузивно: Илариа Кирилов со нова фотосесија | Trendseteri
Menu

Ексклузивно: Илариа Кирилов со нова фотосесија

Ексклузивно: Илариа Кирилов со нова фотосесија

 

 

Русокосата убавица Илариа Кирилов од Куманово во соработка со познатиот фотограф Стефан Соколовски, излезе со нова фотосесија, со која се истакнува пролетното будење, време кога во вашиот стајлинг би требало да доминираат свежи и весели бои, позитивни тонови и цветни принтови.

Илариа, која е девојка на еден од најпознатите менаџери во Македонија и модел, Марко Поповски, вели дека нејзините цели се да биде среќна и задоволна на приватен план со нејзината најголема љубов, и се разбира остварена и задоволна на професионален план како иден лекар.

Во продолжение ви предлагаме да ја погледнете фотосесијата…