Една година „Fun House“ | Trendseteri
Menu

Една година „Fun House“

 

Роденденска забава на „Fun House“ за најмалите Трендсетери

 

„Fun House“ го прославува првиот роденден. Една година во која донесе многу радост на многу дечиња. Бидете дел од роденденската забава. Донесете ги вашите дечиња заедно да го прославиме првиот роденден!

1ви Април, во игротека Fun House, од 12 до 16 часот забава за вашите најмили.

Ве очекуваат многу игри, слики со нивните омилени Disney ликови, слатка роденденска маса и многу подароци.
*Не заборавајте да ги маскирате дечињата.

За повеќе информации кликни тука