#Ќе го јадеш - Талат од Преспав | Trendseteri
Menu

#Ќе го јадеш – Талат од Преспав

Дритон Вејсели нова жртва во #Ќе го јадеш

 

Месецов започна нов проект “Машки свет” со водителот Димитар Атанасовски, емисија со уникатна и оригинална содржина наменета за мажи. Во емисијата која се емитува на социјалните мрежи и на YouTube, гостуваат нашите познати личности кои ги дегустираат екстремно лутите ајвари и одговараат на прашањата на Димитар.

Браво за Димитар, топ концепт, супер емисии. Само напред.

А сега погледнете ја новата епизода #Ќе го јадеш” во која гостува Талат од хит серијата Преспав односно Дритон Вејсели. На Талат од лутината на ајварот почнаа да му играат и веѓите и трепките.