DJ Salazar - Cuba | Trendseteri
Menu

DJ Salazar – Cuba

Само на едно место во Македонија директно од Куба

 

Ноќта која ја очекувавме пристигна во CASA CUBANA! Овој четврток, 14.06 подгответе се за нешто различно.️ Директно од Ла Хавана, Куба и резидент DJ во најдобрите латино клубови Yellow и Vicky/Barcelona од Будимпешта ни доаѓа DЈ Salazar подготвен да ве воодушеви!

Ве очекуваме на возбудливи коктели, бонита Кубански ритмови и секси латино танц

Резервации на  072 311 792