Дама со стил: Водителката Елена Стефановска е вистинска трендсетерка | Trendseteri
Menu

Дама со стил: Водителката Елена Стефановска е вистинска трендсетерка

Дама со стил: Водителката Елена Стефановска е вистинска трендсетерка

 

Познатата и атрактивна водителка, продуцент и автор на емисијата „Живот со стил“, Елена Стефановска секогаш ќе ве привлече со својот уникатен стил и изглед. Средена од глава до пети, облечена по најнова мода и тренди парчиња облека, со совршена фигура и шминка, водителката секогаш ја гледаме во прекрасно издание.

 

Елена Стефановска е дама со стил и без сомнение можеме да ја наречеме вистинска модна трендсетерка од која можат многу девојки да научат и да се инспирираат.

Погледнете дел од нејзините секојдневни модни комбинации кои ќе ве остават без зборови…