DJ Pancho - Shorty P | Trendseteri
Menu

DJ Pancho – Shorty P

Pancho со одлична забава во Coffee Lab


Изминатиот викенд центарот на забавата се пресели во Штип во познатото кафуле „Coffee Lab“, каде и официјално се испрати најдолгиот месец во годината.

Место повеќе се бараше за настапот на најпознатиот DJ во Македонија „DJ Pancho“ кој успеа да напраи одлична журка и уште еднаш да го потврди рејтингот кој го носи ова кафуле.

Уживајте во фотогалеријата…

галерија DJ Pancho