Петок Кафе бар "Чао" заедно со Бионда | | Trendseteri
Menu

Петок Кафе бар “Чао” заедно со Бионда

“CIAO CAFFE”  во ново руво!

 

На големо задоволство на сите млади луѓе кои сакаат да уживаат и добро да се забавуваат, во срцето на Скопје, во Градскиот Трговски Центар, се отвори веќе познатиот кафе бар “Ciao Caffe”(Чао Кафе).

 

Старото кафуле во ново руво повторно функционира. Релаксирачката дневна “кафе-шема” измешана со пријатните звуци на убава квалитетна музика ви го разведруваат умот и квалитетно ви го разубавуваат слободното време, додека ноќите се во полн сјај со уникатните журки со врвни DЈ-и, пејачи, бендови во живо.

Повелете во Петок 19 јануари со почеток во 21:00 часот. Ќе ве забавуваат добропознатите “Бионда” кои ќе ги испеат најголемите забавни хитови.

 

За повеќе информации кликнете на нивната фан страна тука 

Телефон за резервации: 078/54-91-91  Марко Поповски

Локација: Градски Трговски Центар