Влакна од крава и леопард дезен | Trendseteri
Menu

Влакна од крава и леопард дезен

Клое патики кои ги обожаваат сите трендсетерки


„Sonnie“ патиките од модната куќа Клое, креирани минатата година, важат за парче кое мора да го имате доколку сте од оние девојки кои ги следат модните трендови.
 
Моделот од кравји влакна и различни леопард дезени во црвена, жолта, крем, кафена, црна и бела боја е направен во Италија.
 
Доколку сакате да бидат ваши, треба да спремите околу 600 евра.

Photo: www.chloè.com