Чизми над колена есен/зима | Trendseteri
Menu

Чизми над колена есен/зима

Чизмите над колена се хит оваа сезона есен/зима

 

За каков модел и да се одлучите, дали сомотни, превртена кожа, на стикла или рамни, овој модел на обувки е доволен да изгледате како вистинска street style ѕвезда. Оние на штикла дополнете ги со долг капут и ташна, додека со рамните модели облечете модерен долг џемпер и шешир. Погледнете ја галеријата на најпопуларните модели на чизми и комбинации кои ги носат познати дами низ светот.