“Chantel“ ги изненади скопјани пред новогодишните празници со 50 %попуст | Trendseteri
Menu

“Chantel“ ги изненади скопјани пред новогодишните празници со 50 %попуст

„Chantel“ со попуст до 50%

 

Популарниот бутик за женски и машки чевли „Chantel“ во ГТЦ-Скопје  пред новогодишните празници, ги  изненади  своите верни потрошувачи со попуст од дури 50%. Големиот попуст ќе таре се до 1-јануари,а од тука велат дека целта им е сите оние кои ја слават Новата година, да бидат во нови чевли за да им тргне годината. Уживајте во фотосесијата на моделите Спасоје и Вања, токму за овој познат бренд. Шминка и Фризура  студио „Бубе Ин“, бутик „Орнела“ и „Џордано“ ГТЦ Скопје.