Чантата на Георгина Родригез е вистински хит | Trendseteri
Menu

Чантата на Георгина Родригез е вистински хит

Чантата го засени нејзиниот сексепил

 

Најголемата љубов на фудбалска ѕвезда Кристијано Роналдо, 25-годишната Георгина Родригез привлекува внимание каде и да се појави. Нејзиниот сексипил доаѓа до израз во било која модна комбинација. Тоа уште еднаш се потврди на нејзиното појавување низ Шангајските улици.

Oвој пат, убавата манекенка се одлучи за зелената боја: зелена дуксерка со припиени пантолони уз тело во истата боја заедно со салонки. Иако нејзиното тело изгледа безпрекорно, најмногу внимание привлече малата и необична Gucci чанта, која е полн погодок на нејзината комбинација. Светска трендсетерка.