Брена го крена Скопје на нозе! | Trendseteri
Menu

Брена го крена Скопје на нозе!

DejaVu го прослави својот 3ти роденден со Лепа Брена

 

Успешното DejaVu во Скопје, претставува централно место по сечии вкус. Денското кафе и сладолед, ручекот или вечерата со пријателите, кои доаѓаат од Скопје и цела Македонија се дел од успешната приказна на овој локал познат и за неговите петочни „AfterWork“ забави кој го заокружи својот 3 роденден со најпознатата балканска ѕвезда „Лепа Брена“.

Photo by Bobi & Safet