Мегаспектакл за третиот роденден на DejaVu! | Trendseteri
Menu

Роденденска мегасензација, Брена ќе пее во “ Дежаву“

Мегаспектакл за третиот роденден на DejaVu!

 

Најпознатата музичка ѕвезда на  Балканот  LEPA BRENA ќе настапи на третиот роденден на DejaVu. Менаџменотот на  DejaVu ја одбраа токму Брена за нивната роденденска журкаи зошто таа 15 години не пеела во Скопје.

Како и предходните незаборавни родендени, така и оваа година ,со многу пропратни понуди, DejaVu ветува една спектакуларна и незаборавна забава.

Во петок на  5. Мај 
со почеток од 17.00 час.
Резервации на тел.
076 304009 и 078 242536