Бред Пит млад и згоден - малку познати фотографии | Trendseteri
Menu

Бред Пит млад и згоден – малку познати фотографии

Како изгледаше Бред Пит низ годините?

 

Годините на Бред Пит му влијаат исклучиво позитивно, баш како виното – колку постаро толку подобро. Но сепак, во далечните 80-ти и 90-ти тој изгледаше ненормално секси. Неговиот шарм и мачо став му донесе голема слава меѓу женската популација, па затоа денес со гордост многумина го претставуваат како најсекси маж без конкуренција.

Како се развиваше Бред Пит со годините, погледнете подолу…