Божиќно изданије на JLo и Alex Rodriguez | Trendseteri
Menu

Божиќно изданије на JLo и Alex Rodriguez

Во кругот на семејствотот и модно складни

 
Бившиот бејзбол играч и латино дивата одлучија празникот да го поминат дома, во кругот на семејството и модно ускладени.
 
Тие облекоа зарирани пижами, а романтичните фотографии JLo ги сподели со јавноста.
 
Популарниот пар е во врска од март минатата година, а својата љубов не ја кријат и често споделуваат емотивни фотографии на социјалните мрежи.
 
Веќе некое време живеат заедно во Њујорк, а се шушка дека парот планира и венчавка.

Photos: JLo Instagram