Бијонсе во блескавата тоалета со бели пердуви | Trendseteri
Menu

Бијонсе во блескавата тоалета со бели пердуви

Најгламурозно издание до сега

 

Бијонсе го привлече целото внимание откако се појави на втората вечер на хуманитарната гала во Флорида. 38-годишната пејачка изгледаше најгламурозно до сега во блескавата тоалета со бели пердуви од Роберто Кавали на добротворната гала организирана од Фондацијата Shawn Carter на Џеј Зи.

Додека првата вечер на галата, таа носеше креација во беж боја на Дејвид Кома и впечатлива чанта од Џудид Либер.