Бијонси е бремена, чека близнаци | Trendseteri
Menu

Бијонси е бремена, чека близнаци

Бијонси е бремена, чека близнаци

 

Ѕвездата Бијонси објави на нејзиниот инстаграм профил фотографија и ја соопшти радосната вест дека е бремена и дека чека близнаци.

“Сакаме да ја споделиме нашата љубов и радост. Благословени сме веќе два пати, и неизмерно сме благодарни што нашето семејство ќе добие уште два нови члена, и фала ви на убавите желби.” Картерови – напиша пејачката.