Casa Cubana – Бидете дел од најдобрите забави во стилот на Куба | Trendseteri
Menu

Casa Cubana – Бидете дел од најдобрите забави во стилот на Куба

Casa Cubana – Бидете дел од најдобрите забави во стилот на Куба

 

 

Бидете повторно дел од едно позитивно искуство. Ритмови, музика и движења помешани со оригиналниот вкус на латино салса, енергија и атмосфера која едноставно ќе ве остави без зборови.  Casa Cubana е местото со најкомплетна неделна програма од Среда до Недела со дневни и ноќни журки кои ги сплотуваат сите љубители на лaтинo ритaмoт, Зумбaтa и едноставно луѓето кои сакаат добро да се забавуваат и да се дружат. Агенда за сечиј вкус. Casa Cubana ве очекува…

 

Локација: на кејот на Вардар, во строгиот центар на градот. 

Телефони за резервации: 078- 54 91 91, 072-311 792

Во продолжение ви пренесуваме еден мал дел од атмосферата која владееше претходната недела. Уживајте…