Беквалац направи крстарење за паметење во „DejaVu“ | Trendseteri
Menu

Беквалац направи крстарење за паметење во „DejaVu“

Српската поп ѕвезда Наташа Беквалац го преполни бродот  на “Дежаву“ и скоро два часа заедно со публиката крстареше низ времето,  почнувајки од нејзините стари хитови  „Никотин“, „Поново“, па се до песни од новиот албум и  хитчиња од нејзините колеги од српската естрада. Убави луѓе, убава атмосфера. Беквалац позитивна, со голема смисла на хумор, провокативна на сцена и не ги криеше емоциите.  Поп принцезата даде се од себе крстарењето во “Дежаву“ да биде успешно. Следниот петок настапуваат македонските легенди “Куку леле“.

Фотографии: Foto Sultan

Официјален сајт на Наташа Беквалац

14859308_369760200022107_1952627660_o14881662_369760306688763_147384299_o14881235_369760410022086_868522438_o14881227_369760276688766_2100328342_o14923047_369760293355431_1953383572_o14894506_369760330022094_715964336_o14793809_369760303355430_537761831_n14875162_369760310022096_1017055176_n14877669_369760043355456_473758779_n14885924_369760453355415_802135305_n14875409_369760353355425_2052447055_n14914986_369760190022108_40420013_n14881641_369760436688750_1616737211_o14895606_369760513355409_827917936_o14881210_369760516688742_845406193_o14895528_369760256688768_913177394_o14895554_369760050022122_1879216154_o14894663_369760476688746_1097829746_o 14799772_369760406688753_1480114438_o