Нејзиниот главен атрибут повторно во центарот на вниманието | Trendseteri
Menu

Нејзиниот главен атрибут повторно во центарот на вниманието

Раперката Иги Азалеја позната по својот задник, ја обожаваат милиони на социјалните мрежи


Често е поставувано прашањето дали е вистински нејзиниот задник или е дело на естетска корекција, а Иги само продолжува да објавува провокативни фотографии.
Сепак колку и да изгледа испеглано и совршено на инстаграм, реалноста е сосема друга. Иги не е ниту испеглана, ниту без маани, а папараците ја фотографираа во бикини.
Во еден момент кога таа одмараше на јахтата, а црвеното бикини беше премало тотално да ги прекрие облините.