Цветниот фустан со кој блогерките се опседнати оваа пролет | Trendseteri
Menu

Цветниот фустан со кој блогерките се опседнати оваа пролет

За само 2 дена овој фустан беше распродаден


Станува збор за миди фустан со висок шлиц и гол грб, на кој преовладуваат цветчиња во зелена, розова и виолетова боја, а Инстаграм е преполн со фотки од овој модел.

„Austin floral“ цветниот фустано на „Topshop“ чини само 2.800 денари, а блогерките од цел свет го обожаваат и го носат со најразлични комбинации.

Photos: Instagram