Амадеус бенд во „DejaVu“ | Trendseteri
Menu

Амадеус бенд во „DejaVu“

Најдобриот „AFTERWORK PARTY“ во популарното „DejaVu“

 

Балканската мега сензација AMADEUS BAND се тука за вас.
31.03.2017 – почеток – 16:00ч.

Резервации на тел: 076-304-009, 078-242-536.
Крстарењето продолжува…