Александра Накова ќе ви го сврти умот! | Trendseteri
Menu

Александра Накова ќе ви го сврти умот!

Александра Накова ќе ви го сврти умот!

 

Познатата манекенка Александра Накова, која важи за една од најзгодните и најубави жени во Македонија, овие денови ужива на грчките плажи, а со фотографијата која ја објави на нејзиниот инстаграм профил, им го сврте умот на сите следбеници.

Потоа следеа и позитивни коментари за нејзиниот изглед.

“Без конкуренција” – напиша Мелита.