Александра Накова ги покажа силиконските гради – ќе ви испаднат очите! | Trendseteri
Menu

Александра Накова ги покажа силиконските гради – ќе ви испаднат очите!

Александра Накова ги покажа силиконските гради – ќе ви испаднат очите!

 

 

Познатата манекенка и некогашна учесничка во шоуто “Танц со Ѕвездите” и “Преживеан”, Александра Накова ги израдува своите машки обожаватели на социјалните мрежи кога објави фотографија на која  во прв план ги истакна бујните гради кои и изгледаат значително поголеми од претходно. Накова пред неколку месеци направи естетска корекција и си ги зголеми градите.

Дефинитивно деколтето на атрактивната манекенка сега изгледа далеку „побогато“ од претходно.

Иако има нов профил на социјалната мрежа, Накова брзо ги множи следбениците, па токму за овие секси фотографии заработи неколку стотици допаѓања за кратко време.