Неодоливата Адријана Лима | Trendseteri
Menu

Неодоливата Адријана Лима

 Адријана Лима

 

Адријана Лима се појави на свечен настан, организиран од “IWC Schaffhausen” интернационален бренд за луксузни часовници, во долг фустан со голем исечок и предизвика бура од реакции.

Нејзиниот фустан кој е комбинација од сива и кафеава боја, прекрасно се вклопува на нејзината фантастична фигура и нејзиниот тен на кожата. Овој фустан е дел од колекцијата пролет/лето 2017 на брендот “Cushnie et Ochs” и цената е 1700 долари.