Адријана Лима и ПУМА | Trendseteri
Menu

Адријана Лима и ПУМА

Згодната Адријана Лима во новата кампања на ПУМА

 

Супермоделот Адријана Лима е ѕвезда во новата кампања за спортскиот бренд ПУМА за колекцијата на патики насловена како LQD Cell Shatter Mid. Колекцијата се состои од патики дизајнирани од високо издржлива кожа и гума, кои се совршени за фитнес и трчање. Патиките се достапни во црвена, црна, беж и сива боја.