Џенифер Лопез во најсекси издание до сега! | Trendseteri
Menu

Џенифер Лопез во најсекси издание до сега!

Џенифер Лопез во најсекси издание до сега!

 

 

Сексибилната Џенифер Лопез знаеме дека често носи прозирни фустани и некои модни експерти утврдија дека тоа е нејзиниот заштитен знак. Провокативните фустани ги носи во најразлични прилики, од концерти до настапите во најпопуларните тв емисии.

Овој пат таа ги воодушеви нејзините фанови со провокативниот фустан од брендот “Meshki”, каде се истакнува нејзината совршена фигура.