Што се крие зад вратите на „Miss En“ ? | Trendseteri
Menu

Што се крие зад вратите на „Miss En“ ?

“Miss En“ е името на новиот спа центар

 

“Miss En“ е името на новиот спа центар кој наскоро ќе ги отвори вратите за скопјани. Луксузниот спа центар се наоѓа карши Универзална сала во Скопје. Интересно е тоа што од менаџменот на салонот за убавина , не дозволуваат никакво фотогарфирање, се до неговото големо отворање, кое би требало да биде наскоро. Успеавме да стапиме во контакт со еден од вроботените, кој сакаше да остане анонимен и само ни рече, дека  вакво нешто, немало досега кај нас.Нам ни беше дозволено само на фотографираме од надвор.

15493998_585276301682486_1130370883_n15417827_585276295015820_17773528_o15493930_585276271682489_772198534_n-1