Црна мачка си посака само здравје на роденденот | Trendseteri
Menu

Црна мачка си посака само здравје на роденденот

Црна мачка си го прослави роденденот

 

Познатата стриптизета Црна мачка во популарното „DejaVu“  во кругот на блиските пријатели, го прослави својот роденден. Дамите никогаш не се прашуваат за години, затоа ние само ја прашавме што Мачкица ќе си посака годинава. Нејзината роденденска желба беше само да ја крепи добро здравје. Мачка беше облечена во сребрен секси фустан на дизајнерката и шминкерка Фросина Фран Ангеловска.