Цеца со посебни барања за време на престојот во Скопје | Trendseteri
Menu

Цеца со посебни барања за време на престојот во Скопје

Цеца со посебни барања за време на престојот во Скопје

 

Мегаѕвездата Цеца Ражњатовиќ во сабота ќе одржи голем концерт во салата „Борис Трајковски“ во Скопје. Таа од организаторите поднела список на барања за време на нејзиниот престој во нашата метропола. Имено, Цеца посакала свежо цвеќе во нејзниот апартман во „Гранд Плаза“, потоа на секој два часа, да и се носи свежо овошје и риба.

На списокот е и флаширана негазирана вода и бајадери. Инаку за концерот на големата ѕвезда, интересот е огромен, така да веќе се полнат и последните празни места. Цеца ќе пее голем дел од новите песни, како и хитови под постарите албуми.