Хит Фото- Деколтето на Маја ја засени дури и Цеца | Trendseteri
Menu

Хит Фото- Деколтето на Маја ја засени дури и Цеца

Деколтето на Маја ја засени  дури и Цеца

 

На фоткава се  Тв водителката Маја Поцевска и стилистот Војкан Андреевки. Двајцата се журкаат на концертот на Цеца.Нам ни падна во очи деколтето на Маја, кое онака раскошно и парираше на балканската мега ѕвезда.Рака на срце, деколте од милион долари.а Војкан има и зашто да биде насмеан,нели?