Ферги и Париз Хилтон главни звезди на Филип Плеин | Trendseteri
Menu

Ферги и Париз Хилтон главни звезди на Филип Плеин

Џетсетерката Париз Хилтон и поп ѕвездата Ферги беа главни ѕвезди на фешн шоуто на дизајнерот Филип Плеин. Тој ја промовираше новата колекција пролет-лето 2017.14390799_10154151400952772_3679276725898327739_n14524491_10154151400537772_5292939334681205751_o-114409881_10154151400832772_1863952142173778415_o14434846_10154151400802772_4537227673083036700_o14446137_10154146530222772_5993524532566285338_n