Ултра модерни со новата колекција на “Collezione“ | Trendseteri
Menu

Ултра модерни со новата колекција на “Collezione“

Ако сакате да сте шик и секогаш во тренд, тогаш топло ви препорачуваме да ја разгледате новата есенска колекција на турскиот бренд “Collezione“ во  Т.Ц. Капитол мол како и во Рамстор во Скопје.Оваа есен, според овој популарен бренд ке се носат темно зелената, тегетот , бордото и светло кафената боја. Топ моделот Спасоје Кликовац ви  презентира неколку фенси комбинации за да бидете навистина тренди. Фотограф Бобан Матевски, асистент на фотографија Сафет Амет, реализација Зоран Василевски-Фаци ;локација Т.Ц. Капитол мол,Скопје

wey_3322aadsc_3536aresizeddsc_3506aresizeddsc_3469aresizeddsc_3518-2-2aresizedwey_3313a-2aresized