Украден мобилниот на Мелита - Моите фотки не се порно! | Trendseteri
Menu

Украден мобилниот на Мелита – Моите фотки не се порно!

Украден мобилниот на Мелита

Денес скоро на сите Интерент портали на Балканот осамнаа неколку фотографии од тв водителката Мелита  Ракичевиќ ,на кои таа си прави селфи во долна облека. Ја исконтактиравме Мели, која во телефонскиот разговор ни рече дка вчера и бил украден мобилниот телефон и дека некој намерно ги дал  на порталите фотографиите од нејзината приватна архива.

-“ Фотките не се порно. Јас сум во долна облека. Кој и да сакал да ми наштети се зезнал. Па девојките  кога одат на плажа се поголи од мене, ни рече Мелита.