Тие се совршен пар заглавен во лифт | Trendseteri
Menu

Тие се совршен пар заглавен во лифт

 

Заглавени во лифт…

 

Вилма Вилок и нејзиниот вереник Сале Пецов најубавите заеднички фотографии ги прават токму во лифт. Познатата Вилма и згодниот Сале секој ден објавуваат супер фотки направени во лифтот. Комбинациите на гардеробата им е светски, од тренерките за денско кафе, па се до стајлингот за вечерните журки. Се кога ќе собереш, двајцата се супер двојка, ама нас не интересира кој го чисти стаклото во лифтот. Чисто за да и дадеме десетка и на чистачката.