ТианДе за здрав и природен изглед | Trendseteri
Menu

ТианДе за здрав и природен изглед

 

“TianDe” достапен и кај нас

 

Рускиот бренд за козметика “ ТианДе“ веќе е достапен и кај нас. Уникатните козметички производи  изработени од ретки билки, набрани од еколошки здрава средина му дадоа на овој козметички бренд една поинаква природна нота. Препаратите за нега на лице,коса, тело, па се до популарната црна маска за лице се само дел од тоа што “Тианде„ го нуди на своите потрошувачи во Македонија. Нивната база се наоѓа во Т.Ц. “ Бисер“ во скопската населба Аеродром. Може да си порачате на тел.078 600 003 или на нивната Фб страна Tiande-Macedonia.