Тв водителката Милена го заборави Јасмин, си фати нов дечкич | Trendseteri
Menu

Тв водителката Милена од Канал 5 го заборави Јасмин, си фати нов дечкич

ТВ водителката на Канал 5 Милена Антовска со нов партнер

 

ТВ водителката на Канал 5 Милена Антовска ја раскина долгогодишната врска со скопјенецот Јасмин Крезовиќ. Наши извори велат дека таа веќе некое време се гледа со Гордан Станковски, вработен во Телеком. За гласините да бидат поверодостојни, тие двајцата поставија заедничка фотка на своите Фб профили. Инаку се шпекулира дека близок пријател на Јасмин во доверба му кажал дека водителката се гледала паралелно и со Гордан и тоа околу 6 месеци, со што тој ја прекинал врската. Милена упорно се обидуваше да ја скрие врската со Крезовиќ, наводно поради тао што бил од друга вера.

 

15151392_575613102648806_184001454_nНекогаш во прегратките на Јасмин Крезовиќ15174687_575613262648790_2122899859_nДенес со Гордан