СИТЕ ГЛЕДААТ РАКОМЕТ ЗАРАДИ НЕА | Trendseteri
Menu

Сите гледаат ракомет заради неа

Ракометарката на “Вардар“  Ива Стојковска  е една од најубавите наши ракометарки. Оваа убавица освен во спортот,успешна е и како фото модел. Нејзините фотогарфии се најлајкувани на Инстаграм, а многумина коментираат дека Ива треба навистина да биде супер модел. Уживајте во фотографиите на Ива.

12248152_1487078658267518_8028778772586391122_o12232707_1487078678267516_8564330611555598284_o12208283_1487078431600874_7612744693073130998_n14717284_1801473486794203_2351423569335365778_n