Секси и провокативна Кајли Џенер | Trendseteri
Menu

Секси и провокативна Кајли Џенер

Секси и провокативна Кајли Џенер

 

Полусестрата на ријалити ѕвездата Ким Кардашијан , Кајли Џенер, е се поинтересна за нејзините обожаватели на социјалните мрежи, но и за медиумите.

За тоа се заслужни провокативните фотографии кои секојдневно ги објавува на инстаграм.