Северина со нов хит – “Исповид” | Trendseteri
Menu

Северина со нов хит – “Исповид”

Северина со нов хит – “Исповид”

 

 

Како и секогаш, балканската мега ѕвезда Северина знае ги изненади сите нејзини фанови, овој пат во духот на празникот ја објави новата песна “Исповид”, која ќе биде дел во нејзиниот нов албум кој ќе излезе во продажба на 21-ви април. Таа во опис на социјалните мрежи напиша: “Една од поубавите песни кои сум ги испеала”.