Северина со нејзиниот фустан го запали Лас Вегас | Trendseteri
Menu

Северина со нејзиниот фустан го запали Лас Вегас

Северина со нејзиниот фустан го запали Лас Вегас

 

 

Хрватската пеачка Северина на нејзината турнеја во Америка ги остави сите присутни без здив со нејзиниот моден избор за настап. Во гламурозен фустан, Севе за прв пат одржа спектакуларен концерт во луксузниот ресорт “The Cosmopolitan” во Лас Вегас.

Со нејзиниот настап на Американско тло Северина се покажа како вистинска холивудска ѕвезда.