Сакате да бидете ваков фраер, трк во теретана | Trendseteri
Menu

Сакате да бидете ваков фраер, трк во теретана

Можеби еден од најзгодните момчиња кај нас е токму скопјанецот Дејан Пауновски. Макотрепните тренинзи во теретана си го направија своето и денес,ова младо момче ги освојува светските титули во фитнесот и боди билдингот. Дејан е урбано момче, со свој стил на облекување, иако според нас поубав е соблечен. Секако мала шега, а галеријата подолу е мелем за очи за сите девојки. Момци , за вас останува мотивацијата.

11880404_492118560957269_3503547532059664814_n1376367_10201680874937915_314996137_n10644504_354687354693184_6902710426183952144_n14368912_1427617517254007_8819108174272671684_n