Роберт Билбилов го прослави 34-от роденден | Trendseteri
Menu

Роберт Билбилов го прослави 34-от роденден

Роберт Билбилов на неговиот 34ти роденден

 

Пејачот и композитор Роберт Билбилов го прослави 34-роденден. Билбилов доги години е на врвот на македонската естрада, пишувајки песни и за други изведувачи. На својот Фб тој си ја постираше за роденденот токму оваа песна