Ресторанот“ Носталгија“ со интересна понуда за Новата година | Trendseteri
Menu

Ресторанот“ Носталгија“ со интересна понуда за Новата година

Со задоволство ве покануваме на 31 декември, заедно сплотени да ја дочекаме новата 2017 година, во реномираниот ресторан НОСТАЛГИЈА. Веќе ја знаете најдобрата организација за млади која стои зад најлудите забави во Скопје – Big Bang Crew!

За најубавата вечер ќе не забавуваат добро познатите Тони и Сашко (Бенд во живо) кои ке ги испеат најголемите хитови и евергрини.15416869_10208856708789129_2036931364_nfilip15417945_10208856726909582_200676106_o

Во понудата вклучено е:
✔ неограничено пиење (стандардните пијалоци)
✔ порции јадење (предјадење, главно јадење и салати)

Под неограничено пиење се подразбира:

Минерална вода, газирани и негазирани сокови, пиво, вино црвено и бело, водка, џин, коњак, узо, ракија.

Под порции јадење се подразбира:

САЛАТИ (македонска, свежа салата, маслинки), ОРДЕВЕРИ (шунка, пилешка свинска деликатес, млечен кашкавал, пушена сланина, мешано сирење, кулен, печеница),
ГЛАВНО ЈАДЕЊЕ (мариниран стек, гурманска плескавица и пекарски компир)

Цената за седење изнесува НЕВЕРОЈАТНИ 1699 ДЕН до 21 декември, потоа поскапува и на врата 2000ден.

✔ Тајминг за пречек на гости е од 21:30h до 22:00h и како загревање во тоа време ќе ве забавува Dj.

✔ Професионален фотограф (City Plus Foto) и извлекување за главна награда патување во БАНСКО од нашите пријатели – Стаф Туристичка агенција.

✔ Вечерта исто така ќе има професионално обезбедување кое ќе се грижи за безбедноста на локалот и на гостите.

✔Во понудата е вклучено и организирана забава втора вечер алакард. Резервации на тел. ✆ 071 399 765; 071 580 760