По три години Хелена Роза се врати дома | Trendseteri
Menu

По три години Хелена Роза се врати дома

Хелена Роза синчето Тијан за прв пат го носи во Македонија

 

Тв водителката Хелена Роза по цели три години, денес си дојде дома во родното Скопје. Хелена го понесе и едноипол месечниот син Тијан и 18 годишната ќерка Кјара. На скопскиот аеродром ја пречекаа мајка и Роза и сестра и поп ѕвездата Ребека. Таа во Скопје ќе остане околу еден месец, да се види со пријателите и блиските родини. Хелена пред три години заедно со сопругот Игор се преселија во Нов Зеланд.