По разводот, Мелита со дечко и на одмор | Trendseteri
Menu

По разводот, Мелита со дечко и на одмор

Мелита со саканиот на одмор

 

Веднаш по разводот, Мелита си ги спакува куферите и со дечко и Виктор заминаа некаде на плажите во Грција. Мелита видно среќна , на своите фанови на ФБ им сподели  фотографии, на кои јасно се гледа дека ужива во слободата, гламурот и џетсетерскиот живот.Мелита одамна го крие битолскиот фраер од очите на јавноста, но после разводот со Соме, реши љубовта да му ја покаже на светот.