Погледнете како се маскираше Марјана Станојковска | Trendseteri
Menu

Погледнете како се маскираше Марјана Станојковска

Погледнете во што се маскираше Марјана Станојковска

 

Нашата убавица Марјана Станојковска на својот фејсбук профил ги објави фотографиите од нејзината првоаприлска маска.

Погледнете како Марјана беше маскирана…