Овој петок,јелена Томашевиќ во Дежаву | Trendseteri
Menu

Овој петок,јелена Томашевиќ во Дежаву

15167631_1771329083121042_4083867275594746157_oКонцертен спектакл во DejaVu Capitol Mall на балканската мега ѕвезда JELENA TOMASEVIC !
AFTERWORK PARTY 25.11.16. Петок, почеток 17:00ч.
Како и секогаш со нас Dj Здравко.
Резервации на тел: 076-304-009, 078-242-536.
Крстарењето гламурозно продолжува…