Не е нормално колку е јака,Мелита со нов имиџ | Trendseteri
Menu

Не е нормално колку е јака,Мелита со нов имиџ

ТВ водителката Мелита Ракичевиќ повторно изненади со новиот имиџ

 

Тв водителката Мелита Ракичевиќ повторно изненади со новиот имиџ на ептен фешн лук. Мели и овој пат докажа, зашто е број еден во светот на македонските јавни личности, секогаш Ин, секогаш во тренд.Дел од модните парчиња на нашата позната трендсетерка, може да ги видите, во нејзиниот бутик во ТЦ Бисер, населба Аеродром.